Ремонт линейных соленоидов Автоматической коробки передач

Код товара:акпп
988799
  • Ремонт линейных соленоидов Автоматической коробки передач
  • Производители Scania
  • Наличие:Есть в наличии
  • 900 грн.


Ремонт соленоида, Ремонт линейных соленоидов АКПП, Ремонт линейных соленоидов КПП, Ремонт линейного соленоида, Ремонт линейных соленоидов Автоматической коробки передач, Ремонт линейных соленоидов Автоматической коробки передач, трактора, погрузчика, катка, бульдозера, коробки, кпп, гидрораспределителя, Ремонт линейного соленоида АКПП,

Ремонт соленоида в украине


Соленоїд - це пристрій у вигляді котушки зі стрижнем, яке перетворює електричний струм в механічне переміщення. Магніти зазвичай змінюють при капремонті автомата, але іноді коробка починає несподівано штовхатися і гальмувати, а бортовий комп'ютер сигналить про помилку в соленоїдах. Щоб розуміти причини виникнення неполадки і виправити її, потрібно розібратися в роботі автомата.

Перевірка соленоїдів АКПП знадобиться:  якщо коробка початку перемикати швидкості ривками; при русі з'явилися поштовхи і ривки; горить лампочка пошкодження трансмісії.

Алгоритм дій при заміні Які інструменти і матеріали знадобляться, щоб поміняти соленоїди АКПП: 

накидні ключі для зняття зливний і заливний пробок;

тріскачка і головки для відкручування піддону і гидроблока;

нові прокладки для пробок, піддону, ущільнювач для гідропліти;

новий масляний фільтр;

ATF рідина;

соленоїди;

м'яка ганчірка без ворсу; ємність для зливу рідини;

воронка зі шлангом.

Повернути плавність роботи АКПП допоможе ремонт або заміна несправного клапана. Електромагнітні пристрої останніх поколінь складні по конструкції і управління. Більшість з них нерозбірні. Чи не кожен водій зможе припаяти контакти, поміняти втулки. 

типові проблеми Магніти в АКПП ламаються найчастіше через пропущення перегрітого і брудного масла. Стружка накопичується від «з'їдання» фрикційних накладок, стирання розбитих і труться вузлів. Бруд осідає на плунжері, і з часом він починає клинить. Продукти зносу стирається поверхню стрижня, бронзові втулки. Далі починається знос деталей соленоїдів:  з'являються тріщини в корпусі; падає опір; послаблюється пружина; деформується і засмічується вхідний отвір.


Ремонт линейных соленоидов Автоматической коробки передач,

Написать отзыв

   Плохо           Хорошо

Ремонт гидрораспределителя,

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Liqpay
Оплата Visa
https://toprem.org.ua © 2020