Ремонт шестеренчатого насоса Uchida

Код товара:Uchida
AP2D14
  • Ремонт шестеренчатого насоса Uchida
  • Производители Uchida
  • Наличие:Есть в наличии
  • 1900 грн.


Ремонт шестеренчатого насоса Uchida, Ремонт шестеренчатого насоса Uchida Rexroth, Ремонт шестеренного насоса Uchida, Ремонт насоса Uchida, Ремонт насосів Uchida, Ремонт гідронасосів Uchida,   реставрація, екскаватора, gsp2 aos12a , GSP2-B1S16AR-A0-905-0,HITACHI EX165, UCHIDA, REXROTH AP2D36 ,AP2D36, AP2D12 ,Uchida Rexroth ,AP2D14, AP2D25 ,AP2D16 ,AP2D18 ,AP2D21, AP2D36 ,AP2D28 ,AP2D42,

Ремонт шестеренчатого насоса Uchida

Шестерні насоси дуже прості в конструкції і використанні . Їх головний плюс в тому, що вони мають високий тиск, зовнішні зачеплення, низьку ціну, і тривала експлуатація.
Головним недолік шестеренних насосів-це їх чутливість до збільшення зазорів між шестернями і самим корпусом, також вони підвищують температуру масла. Зниження ККД теж негативний момент в експлуатації цих насосів.
Ремонт шестерних насосів
Після тривалого використання шестерних насосів виникає зменшення тиску і зниження продуктивності.
В процесі дефектовки можна оголити різні внутрішні пошкодження насоса. Найчастіші це виробатка на платиках, знос шестерень або потрібна заміна ГТВ. Також добре зносу піддаються підшипники.
Головним каналом втрати рідини НШ є торцеві зазори між зубчастими колесами і втулками.
Наша компанія може виконати ремонт будь-яких шестерних насосів імпортного та вітчизняного виробництва. Не варто самостійно виправляти зношені деталі насоса, особливо використовувати для цього наждачний папір. У нас на складі є всі необхідні запасні частини для насосів, ми можемо навіть виготовити новий корпус саме для вашого насоса.
Нові деталі насоса потрібно підігнати для вашого насоса, після виконати стендові випробування.
Зношені валики підлягають тільки заміні на нові. Зношені торці втулок шліфуються.
Перед складанням всі деталі насоса повинні бути промиті в гасі і змащені тонким шаром мінерального масла. Щоб уникнути перекосу і затиску валиків гвинти кріплення кришок необхідно загортати, поперемінно збільшуючи силу затягування і перевіряючи легкість обертання приводного вала насоса.


Написать отзыв

   Плохо           Хорошо

Ремонт шестеренчатого насоса,

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Liqpay
Оплата Visa
https://toprem.org.ua © 2020