Ремонт шестеренчатого насоса SinJin

Код товара:SinJin
l8026957
  • Ремонт шестеренчатого насоса SinJin
  • Производители SinJin
  • Наличие:Есть в наличии
  • 1600 грн.


 Ремонт шестеренчатого насоса SinJin, Ремонт гидронасоса SinJin,  Ремонт шестеренного насоса SinJin, Ремонт гідронасоса SinJin, Ремонт насоса SinJin, Ремонт насосів SinJin,  Ремонт шестеренчатого насоса трактора SinJin, трактора, погрузчика, навантажувача,

 Ремонт шестеренчатого насоса SinJin

Серія Особливості SIP Насоси SIP побудовані з алюмінієвим корпусом та загартованими сталевими шестернями для чудових характеристик. Для задоволення конкретних вимог щодо застосування у всьому світі доступний широкий вибір варіантів. SEP Насоси SEP побудовані з чавунним корпусом та загартованими сталевими шестернями для чудових високотемпературних характеристик. Вони розроблені для забезпечення надійного, тривалого терміну служби в важких умовах з чудовими гідравлічними характеристиками, гнучкістю, високою ефективністю, низькою та високою швидкістю роботи, низькими показниками шуму. SMP20 Насоси SMP20 складаються з пари зубчастих коліс, підкріплених втулками підшипників, та екструдованого корпусу з високоміцного алюмінієвого сплаву, алюмінієвого лиття під тиском передньої та задньої кришки. Насоси SMP20 підходять для багаторазового налаштування, завдяки чому приводний вал 1-го насоса подовжується до другого і навіть 3-го насоса.

Шестерні насоси дуже прості в конструкції і використанні . Їх головний плюс в тому, що вони мають високий тиск, зовнішні зачеплення, низьку ціну, і тривала експлуатація.
Головним недолік шестеренних насосів-це їх чутливість до збільшення зазорів між шестернями і самим корпусом, також вони підвищують температуру масла. Зниження ККД теж негативний момент в експлуатації цих насосів.
Ремонт шестерних насосів
Після тривалого використання шестерних насосів виникає зменшення тиску і зниження продуктивності.
В процесі дефектовки можна оголити різні внутрішні пошкодження насоса. Найчастіші це виробатка на платиках, знос шестерень або потрібна заміна ГТВ. Також добре зносу піддаються підшипники.
Головним каналом втрати рідини НШ є торцеві зазори між зубчастими колесами і втулками.
Наша компанія може виконати ремонт будь-яких шестерних насосів імпортного та вітчизняного виробництва. Не варто самостійно виправляти зношені деталі насоса, особливо використовувати для цього наждачний папір. У нас на складі є всі необхідні запасні частини для насосів, ми можемо навіть виготовити новий корпус саме для вашого насоса.
Нові деталі насоса потрібно підігнати для вашого насоса, після виконати стендові випробування.
Зношені валики підлягають тільки заміні на нові. Зношені торці втулок шліфуються.
Перед складанням всі деталі насоса повинні бути промиті в гасі і змащені тонким шаром мінерального масла. Щоб уникнути перекосу і затиску валиків гвинти кріплення кришок необхідно загортати, поперемінно збільшуючи силу затягування і перевіряючи легкість обертання приводного вала насоса.


Написать отзыв

   Плохо           Хорошо

Ремонт шестеренчатого насоса,

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Liqpay
Оплата Visa
https://toprem.org.ua © 2020